Back

Arazhmane turistike

Postuar Sipas Sharr Travel Postuar në Info ,Marketing / 0 Komente

Rezervoni pushimet me Sharr Travel. Pushimet familjare apo me shoqëri janë shansi më i mirë për të shpenzuar kohën e planifikuar për pushime. Me Sharr Travel ju mund të planifikoni pushimin tuaj me kohë duke përfituar nga ofertat e ndryshme për Early Booking. Bregdeti turk mbetet atraktiv duke përfshirë Antalya, Alanya, Belek, Kemer si dhe Shqiperi, Mali i zi, Maqedoni, Kroaci - cilindo nga destinacionet qe ju kerkoni ne do t’iu asistojme.

Në shumicën e hoteleve ekzistojnë mundësi pafund që fëmijët të argëtohen si: pishina me rrëshqitëse, akuapark, miniklube, skuadra animimi që do t’iu mbajnë të angazhuar gjatë gjithë ditës. Po ashtu në resortet që Sharr Travel promovon do të gjeni plazhe me ujë dhe rërë të pastër. Klikoni KËTU për të parë disa nga resortet familjare më të preferuara! 

Rezervoni pushimet verore në rivierat më të mira në shtetet si:

  • SHQIPËRI
  • TURQI
  • MALI I ZI
  • MAQEDONI
  • KROACI
  • GREQI

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë të shënuara *

Ju duhet të për të postuar komentin