• Ballina Journal EBC Cosmetics feston hapjen e platformës online me zbritje të madhe
Back

EBC Cosmetics feston hapjen e platformës online me zbritje të madhe

Postuar Sipas EBC Cosmetics Postuar në Biznes ,Info ,Marketing / 0 Komente

Kompania lidere në industrinë e kozmetikës në vend, EBC Cosmetics, sipas orarit të zakonshëm po e vazhdon punën për t’i ofruar klientëve të tyre produktet e brendeve më të njohura ndërkombëtare të kozmetikës.

Në muajin mars të këtij viti, EBC ka lansuar për here të pare platformën për të blerë online www.ebc.shop dhe për ta festuar, ka organizuar zbritjen -30% në të gjitha llojet e parfumave.

Zbritja vlen për porositë online bashkërisht me dyqanet e hapura të cilat janë:

  • Bregu i Diellit , Rr.Eqrem Qabej
  • Rr. Nëna Terezë
  • Rr.Garibaldi, përballë hotel Grand
  • ETC, Fushë Kosove      
  • EBC Cosmetics është kompani lidere në industrinë e kozmetikës në vend e cila njihet për sjelljen e brendeve ekskluzive ndërkombëtare.

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë të shënuara *

Ju duhet të për të postuar komentin